Sitesi çerezler kullanır. Daha fazla bilgi.
 • ganoderma ganoderma-text ÇİNDE BİNLERCE YILDIR
  ÇOK ETKİLİ BİR BİTKİ
  OLARAK BİLİNİYOR.
  UZUN SÜRELİ KULLANIMDAN
  SONRA BİLE YAN ETKİSİ
  OLMAYAN BİR BİTKİDİR.
  BEDENİN GENEL DURUMUNU
  DÜZENLER VE BAĞIŞIKLIK
  SİSTEMİNİ GÜÇLENDİRİR.
 • ganoderma ONE DRAGON MODELL ÜRETIMDEN SATIŞA KADAR TÜM SÜREÇ ŞİRKET TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLİYOR.
 • ganoderma HAYELLERİNİZİ
  DXN-LE GERÇEKLEŞTİRİN!
  SAĞLIĞINIZA
  DİKKAT EDİN!
  MADDİ AÇIDAN
  BAĞIMSIZ OL!
  DAHA YÜKSEK YAŞAM
  STANDARTLARI TADINI ÇIKAR.
  KENDİNİ GERÇEKLEŞTİR!
video ŞİMDİ
KATIL!
2018 Ekim
Pzt Sal Çrş Prş Cum Cts Paz

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

 

 

 

 

E-bülten Aboneliği

İsim:

E-posta:

Ürün Açıklaması
İş Fırsatı

Kutucukta gördüğünüzü yazınız!

captcha
Yeni yollayınız!

Size geri döneceğiz!

İş hakkında benimle ya da ekip arkadaşlarımla bireysel olarak görüşmek isterseniz iletişim bilgilerinizi yazınız
İsminizi:

 

Please enter your country code next to your phone number!

telefon numarası:

 

ya da Skype adresi:

 

ya da e-posta adresinizi:

 

ve resimdeki koda giriniz!

captcha
Kodu değiştir!

 

Haz

24

DXN Cordyceps synensis mantari

24. haziran 2016 cuma

Cordyceps sinensis (Caterpillar Mushroom: Tırtıl Mantarı)

 

Aynı zamanda Tırtıl Mantarı ya da fungusu olarak da bilinen Cordyceps sinensis ("Çin clubhead'i") Çin'in yüksek dağlık bölgelerinde ve Asya'da başka yerlerde bulunur. Halk arasında bilinen adı tuhaf büyüme tarzından kaynaklanır: besin kaynağı olarak kullandığı böcek larvalarının ve tırtıl kozalarının üzerinde bir parazit olarak büyür. Aynı zamanda domalan (trüf mantarı) üzerinde de büyürse de, ticari olarak tarımı yapılan Cordyceps bir pirinç besi yerinde yetiştirilir.

Parmağa benzer gövdesi genellikle 4-11 cm uzunluğundadır.

 

Tarif: "Çin clubhead'i" böcek ve tırtıl larvalarının üzerinde parazittir, Asya'nın dağlık bölgelerinde bulunur.

Aktif bileşenler: Hepsi de antitümör etki gösteren CO-N, SN-C ve CO-1 gibi birkaç polisakkarid. Aynı zamanda yaklaşık %25 proteinin yanı sıra %8 yağ (%13 doymuş ve %82 doymamış), adenozin ve diğer nükleotidler, B12 vitamini ve kuinik asidin alternatif yapıda bir benzeri olan kordisepik asit içerir.

Kullanımlar: Anti yaşlanma: Enerji verip canlandıran bir tonik işlevi görür, yaşlılarda kullanımı güvenlidir.

Atletik performans: Atletik performansı geliştirir; 1994'de Roma'daki Dünya Şampiyonası'nda Çinli atletler tarafından kullanılmış, atletler katıldıkları 16 yarışmanın 12'sini kazanmış ve 5 dünya rekoru kırmışlardır.

Kolesterolün düzenlenmesi: LDL'yi düşürür ve HDL kolesterolü yükseltir; tirigliseridleri düşürür.

Bağışıklığın pekiştirilmesi: Bağışıklığı düzenleyen ve uyaran özellikleri vardır; fagosit, makrofaj ve NK hücre işlevlerini artırır; kemik iliğini güçlendirir; antitümör etkinlik sergilenmiştir.

Cinselliğin pekiştirilmesi: Düşük libidonun eski haline getirilmesine yardımcı olur.

Çin Tırtıl Mantarı - geleneksel Çin tıbbı açısından bakıldığında, bu mantar böbreği destekler. Tüm fiziksel ve zihinsel enerjiyi depolayan ve bu nedenle bir "yaşam kök" olarak kabul edilir. Cordyceps gücü, dayanıklılık ve irade verir. Burada geleneksel Çin tıbbı anlamda organı böbrek, ancak tüm işlevsel devre değil sadece anlamına gelir. Bu aynı zamanda cinsel organlar, kemik, kemik iliği ve kulakları içerir.


Cordyceps cinsel organları ve üreme müdahil ve cinsel dürtü nörolojik sistem üzerinde bir tonik etkiye sahiptir. cinsiyet hormonu üretimi olumlu etkilenir. Bu mantar üreme organlarının alanındaki tüm problemler için kullanılmasına olanak verir. Sadece cinsel aktivite gibi, Cordyceps solunum sistemi ve kalp ve genel fiziksel dayanıklılık üzerindeki yararlı etkisini artırır. atletik performans Cordyeps ile teşvik edilebilir. kas dokusu daha çabuk gelismesi için yana sırayla mantar egzersiz sonra, yenileyici davranır.


Diğer türler veya iyileşme güçlü, sürekli yük altında yeniden üretimi için, genel performans ve kapasite Cordyceps iyileştirilebilir. O yağ ve beta-oksidasyon ve böylece fiziksel zorlama ile Glykogenverbrauch geciktirme desteklediği düşünülmektedir. Cordyceps bağışıklık sistemini, beyaz kan hücreleri, makrofajlar, doğal katil hücreler, özellikle de aktivitesini düzenler ve antibiyotik özellikleri sahiptir. Cordyceps renal disfonksiyonu ve nefrit olarak kreatinin geliştirir. Ayrıca, böbrek otoimmün hastalıklarda böbrek geçişlerde immün komplekslerin çökelmesi bu mantar ile önlenebilir. Adrenal korteks tarafından hormonların salınması endojen steroid artan sürümü geliyor ve dolayısıyla belirtiler önleniyor stres, uyarılır. Birçok farklı hastalık kronik stres neden olabilir beri, Cordyceps burada çok yönlüdür. "Ben Doktorum Cordyceps çekerken. Antideppressiva beni reçete istedi. Bu bir depresif ruh hali ekleyin.

Benim çorap koymak ne zaman Geceleri, ben her zaman sadece uykuya dalmak olabilir.

Benim soğuk ayakları altında her zaman acı, ama ben sonunda bir çözüm bulundu. Ben daha güçlü hale gelmiştir ve benim ruh mükemmel. Hatta benim cinsellik uyarıldı. " E.G. Çin açısından bakıldığında, böbrek sadece ev bizim fiziksel değil, aynı zamanda zihinsel enerji değildir.Cordyceps dolayısıyla depresyon, çok iyi kullanılabilir.

Yaygın yan etkiler

- Böyle irade eksikliği, motivasyon, korku, kaygı ve boşluk duygusu olarak

- Çin perspektiften kaynaklanan böbrek yetmezliği. Çalışmalara göre, Cordyceps monoamin oksidaz (MAO) inhibe eder. depresyon ve Parkinson hastalığı, anksiyete ve obsesif-kompulsif bozukluk gibi diğer nörolojik bozuklukların tedavisinde kullanılan tıbbi okul MAOI kullanılır. tıbbi mantar Cordyceps ayrıca, kalp aktivitesinin usulsüzlük karşı hareket kalbi güçlendirir ve daha düşük yüksek kan basıncı değerini düşürmek için yardımcı olur. Akciğerler bu mantarın güçlendirilebilir. astım ve pnömoni tedavisinde kullanım için olumlu görüşler vardır. Benzer şekilde, bu mantar üretilir ve bir iyileştirme, tinnitus, bazı durumlarda elde edilebilir.


Cordyceps tarafından aktive edilir süperoksit dismutaz (SOD) ve glutatyon peroksidaz: Tüm adaptogens gibi bir karaciğeri ve antioksidan etkileri ve Cordyceps vardır. derlenmesi çalışmaları etkileri kanıtlanmış.


Cordycepin'in etkisi antibiyotik ile karşılaştırılabilir: Clostridium perfringens, C. paraputrificum büyümesi engellenebilir. Bu tetrasiklin ve kloramfenikol kullanımı gibi bifidobakteri ve laktobasillerin yıkımına yol açmaz. makrofajlar aktive edilir. Peyer yamaları aşırı uyarılması, bütün bağışıklık sistemi güclendir doğal öldürücü hücrelerin aktivitesi artar  bu sekilde mikroba karsi vicudu güclendir Uygulamadan bir saat sonra, 24 saat kadar sürebilir kortikosteroid doza bağımlı bir artış vardır.

 

- hepatik metabolizma artırır 

- safra oluşturulan karaciğer fibrozu ile önlenebilir. 

- akciğer ve böbrekler güçlendirilmesi (akciğer yin besler, böbrek yang tonifies).

- Qi ve Yang tonlama.

- Öz, Xue ve Wei Qi artmış / güçlendirilmelidir.

- Qi ve Xue dolaşım artırır

- duyguları insan piskolojisini yatıştırır.

- kan dolsaiminda  hareketliligi artirir

- cinsel enerji  güçlendirir.

- eklem ve kas ağrısı için yararlı.

- hastalıktan sonra yorgunluk ve halsizlik gi giderir

- bağışıklık sistemini (AİDS, kanser) KARSI güçlendiR.

- Romatizma karşı.

- Solunum hastalıkları (öksürük, soğuk algınlığı, nefes, astım, bronşit darlığı).

- nem zaman iltihabı.

- uykusuzluk ve gece terlemeleri için.

- düzensiz adet kanamaları durumunda.

- vücuda kan ve oksijen miktarını artırır.

- hayati enerji artirarak vicudu güçlendirilmesini saglar

 

Cordyceps türlerin tıbben ilginç maddeler kanıtı, örneğin, yaks bize. Tibet yaylalarında yaşayan bu tüylü sığır. üreme mevsiminde onlar yemek, "Çin tırtıl mantar" (Cordyceps) kazmak ve sürüş gerçekten iyi gel. Bu güçlendirme etkisi ve Cordyceps birçok iyileştirici özellikleri Çinli herbals 2.000 yıl belgelenmiştir. Cordyceps açıklanan etkilerinin yanı sıra ağırlıklı olarak hayati enerji Qi özellikle güçlendirilmesini hizmet vermektedir. 


Genç-Joon Ahn, Suck-Joon Park, Lee Gil-Sang-Cheol Shin Don-Ha Choi: "Sordisepin. Clostridium J. Agric karşı Cordyceps Militaris Sıvı Kültürü Elde Edilen Seçici Büyüme Önleyici";. Food Chem., 2000, 48, 2744-2748

Jong-Ho Koh Kwang-Won Yu, Hyung-Joo Suh, Yang Ay Choi Tae-Seok Ahn:; "Makrofajlar ve Cordyceps sinensis Kültür etkenlerden en Ağızdan Uygulanan kaynatma ile bağırsak bağışıklık sisteminin aktivasyonu." Biosci. Biotechnol. Biochem., 66 (2), 407-411, 2002Xu

Ren-O, Peng Xiang-E, Chen Guo-zhen, Chen Guo-Lin: "Natural Killer Aktivite ve B16 melanom Koloni Oluşumuna Cordyceps sinensis Etkileri."; Çin Tıp Dergisi, 105 (2): 97-101, 1992Seu-Mei Wang, Li-Jen Lee Wan Wan Lin,

Chun-Min Chang: "Kültür Konseyi adrenokortikal Hücreleri steroidogenezi ve lipid damlacıklarının Kapsül Morfolojisine Cordyceps sinensis bir Suda Eriyen Özü Etkileri."; Hücresel Biyokimya 69 Dergisi: 483-489 (1998)Noboru Manabe, Miki Sugimoto, ...: "Fare İn Vivo Karaciğer Enerji Metabolizması Üzerindeki Kültür Cordyceps sinensis misel Özü Etkileri.";


Jpn. J. Pharmacol. 70, 85-88 (1996)Ji-Xing Nan, Eun-Jeon Park, ... "Konsey'de Safra Yolları LİGASYONU ve kesmenin Bağlı Karaciğer Fibrozis üzerinde Cordyceps Militaris Batık misel Kültürleri gelen Ekstraselüler Biopolymer antifibrotik Etkisi."; Arch Pharm Res Cilt 24, Sayı 4, 327-332, 2001Dr. Ivo Bianchi: "Modern tıbbi mantar" ;. Hinckel basıncı 2008Hobbs, C:. "Tıbbi Mantarlar" Botanica Press, 1995   


DXN CORDYCEPS  TURKEY  : http://dxnturkey.dxneurope.eu/products

DXN Facebook Share Facebook'ta Paylaş

© Copyright DXN Turkey 2015.